Hubei Orient Uluslararası Şirketi

Sizinle Kore'de KIMES 2019'da buluşmaktan memnuniyet duyarız. Stand numarası: B728

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Şirket haberleri
Ana sayfa

Hubei Orient International Corporation

Ben sohbet şimdi
Çin Hubei Orient International Corporation Sertifikalar
Çin Hubei Orient International Corporation Sertifikalar
Hubei Orient, saygın bir tedarikçi, biz 10 yılı aşkın süredir iyi bir ortak olduk.

—— Steven Smith

İyi kalite, en iyi hizmeti hızlı teslimat, rekabetçi fiyatlarla! Hubei Orient ekibi ile işbirliği yapmaktan memnuniyet duyuyoruz.

—— Rachel Benjamin

Hubei Orient grubu çok profesyonel bir üreticidir, sipariş verdiklerinde daima siparişleri uygularlar.

—— Fred Kittmer

Hubei Orient International Corporation

1 2 3 4 5 6 7 8
Hubei Orient International Corporation Hubei Orient International Corporation Hubei Orient International Corporation Hubei Orient International Corporation Hubei Orient International Corporation Hubei Orient International Corporation Hubei Orient International Corporation Hubei Orient International Corporation
Company Overview Reception Centerrview General Manager Office Office Overview Meeting Room Fabrika genel bakış dikiş atölyesi Part of Exhibition Record

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : OEM
No. Çalışanları : 168~232
Yıllık satış : 25,000,000-35,000,000
Yıl kurulan : 2003
İhracat p.c : 90% - 100%
2003 yılında kurulan Hubei TDL Group , Hubei Orient International Corporation ve Ammex-Weida (Hubei) İş Sağlığı ve Güvenliği Ürünleri Ltd. Şti. 'Den yapılmıştır. Gümrükleme vs. Ammex-Weida (Hubei) Sağlık ve Güvenlik üretimden sorumludur. Her iki şirket de aynı yasal temsilcidedir.

Biz esas olarak sağlık ürünleri konusunda uzmanım. Güvenlik ve hijyen endüstrilerinin yanı sıra hastaneler, yemek servisi ve elektronik endüstrileri, laboratuarlar ve temiz odalar vb . İçin geniş bir atılabilir ürün yelpazesi sunmaktayız. ayakkabı örtüleri, bagaj örtüleri, laboratuvar önlükleri, tulumlar, üst üste bindirilmiş kumaşlar, vb. ithal malzemelerle işlem yapabilir, tedarik malzemelerle işlem yapabiliriz.

On yıldan fazla bölgesel üretim tecrübesi, hammadde seçiminden ithal malzemelerle işlemeye, test ürününe, bir dizi sıkı yönetim sistemi ve temiz üretim ortamına kadar, ihtiyaç duyduğunuz her türlü miktarı üretebiliriz. Mevcut paket tasarımınızı ve ayrıca şirketinizin ürününü benzersiz şekilde markalayacak bir paket tasarımı oluşturun.

Hepimiz, sadece rekabetçi rekabet piyasasında en iyi kalite ve fiyat için güçlü bir kalkan sunmak ve bir kazan-kazan durumu elde etmektir. Hubei TDL grubunun geleceğinin katılımınız için daha mükemmel olacağına inanıyoruz.

İstediğiniz zaman ziyaret etmenizi bekliyoruz!

İletişim bilgileri
Hubei Orient International Corporation

İlgili kişi: Ms. Selena

Tel: 86-27-85577096/85577097

Faks: 86-27-85577101

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin